BİZ NASIL ÇALIŞIYORUZ

1 Ön Keşif / Teklif.
2 Onay / Sipariş / Planlama / Operasyon.
3 İş Teslimi / Ödeme & ÜCRETSİZ Servis

OFİS ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi / Cuma 9:00 - 6:00
Cumartesi 9:00 -5:00

BİZ KİMİZ VE NE YAPIYORUZ

Meslek ve iş etiği kurallarının dışına çıkmamayı kendine ilkedinmiştir !

Biz Sizinle Çalışmaya Hazırız Ya Siz !

Uzman, 1997'den bu yana, su depolarının fiziki temizliği, biyolojik dezenfeksiyonu, izolasyonu ve iyileştirme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Genç sağlam deneyimli ve güçlü yapısıyla, İstanbul başta olmak üzere ülkemizin çeşitli illerinde başta hastaneler gıda fabrikalar,okullar, apartman ve siteler olmak üzere,su depolarının temizliğini ve dezenfekte işlemlerini gerçekleştirmesi için aranın bir firma olmuştur. Sadece su depolarının değil aynı zamanda su sebillerinin de ozonla dezenfeksiyonunu gerçekleştirmekte ve sağlıklı su kullanımıyla insan sağlığına katkı sunmaktadır. Her geçen gün marka değerini artıran Uzman, çağın gelişimini yakından izleyerek yapısını sürekli güncellemekte ve çağdaş bir firma olarak teknolojik altyapısını geleceğe dönük şekillendirmektedir.

Uzman, Su sebili - su deposu temizliği, dezenfeksiyonu, izolasyonu ve rehabilitasyonu gibi saha uygulamalarının yanında müşteri ilişkileri yönetiminde uluslararası standartlarda mesleki bilgiye, beceri ve donanıma sahip, yeniliklere açık, özgüven sahibi, girişimci bir firma olarak alanında spesifik liderliğini korumaktadır.

Hedef olarak belirlediği, başta İstanbul, Marmara Bölgesi ve tüm ülke çapında adından söz ettirme ve su deposu hizmetleri konusunda, söz sahibi olup İstanbul’da elde ettiği liderliği ülke çapında da sağlamak adına emin adımlarla ilerlemekte ve her gün bu hedefine biraz daha yaklaşmaktadır. İsparlanmış, hatırı sayılır bir birikimle başlayan Uzman yolculuğumuz bugün daha kararlı ve güçlü adımlarla devam etmektedir. Uzman, ilke olarak edindiği uygun ve kaliteli hizmet politikasını ve kurumsal seçim anlayışını bugüne kadar sürdürdüğü gibi bundan sonra da koruyarak müşteri ve paydaşlarına sunmaya devam edecek ve hep mükemmelliği hedefleyecektir.

Yılda ortalama 7.000 iş-emriyle Uzman markasıyla servis gerçekleştirmektedir. Bu da bizim hedefe ulaşma inancımızı daha da perçinlemiş olmaktadır. Uzman, “Sorun Varsa Mutlaka Çözüm de Vardır” sloganıyla yerinde hızlı çözümler üreterek vizyon ve misyonumuz doğrultusunda hareket eden tüm yönetim kadrolarımız ve paydaşlarımız ve tüm saha servis elemanlarımız daha kaliteli hizmet ve çözümler için biri biriyle yarışmaktadır. Bizi bugünlere taşıyan siz dost ve müşterilerimize paydaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Biz Sizinle Çalışmaya Hazırız Ya Siz.

Saygılarımla, Recep Cingitaş

Bizim İçin Ne Dediler

DEPODAN TEMİZLİK VE SAĞLIKLI SU KULLANABİLMEK İÇİN;

Öncelikle deponun fiziki yapısı içme kullanma suyu deposuna uygun hale getirilmelidir. Deponun düzenli aralıklarla fiziki temizliğinin yapılarak biyolojik dezenfekte işlemlerine tabi tutulması gerekmektedir. Depodaki içme ve kullanma suyunun sağlıklı güvenli ve temiz olması için:

  • Periyodik bakım, temizlik ve dezenfeksiyonu ihmal edilmemeli,
  • Kesinti olduğu dönemlerde 3 ayda bir, diğer dönemlerde 6 ayda bir temizletilmeli ve bakımı yaptırılarak dezenfeksiyonu yaptırılmalıdır.
  • Kesinti olmadığı zamanlarda da suyun depodan kullanımı sağlanmalıdır.
  • Depoda kırık, çatlak veya sızıntı olduğunda en kısa sürede önlem alınmalıdır.
  • Depo kapağı kesinlikle kapalı tutulmalı, havalandırma bacası olmalı, yetkili tarafından kontrol edilmelidir.
  • Deponun bulunduğu alan temiz ve bakımlı olmalı, periyodik olarak haşerelere karşı ilaçlama yaptırılmalıdır.
  • Sıhhi tesisat, (hidrofor, vanalar, şamandıra, havalandırma) bakımları yapılmalıdır.
  • Konunun eğitimini almış sertifikalı personel dışında eğitimsiz, yetkisiz insanlar su deposuna kesinlikle girmemelidir. (güvenlik ve sağlık için)
  • Görülebilecek ishal vakalarında mutlaka en yakın sağlık kuruluşuna başvurulmalıdır.

Bu sadece basit bir uyarı. Her şey düzgün ve birde Buna Bakın.

SIGN IN YOUR ACCOUNT TO HAVE ACCESS TO DIFFERENT FEATURES

CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

TOP