BİZ NASIL ÇALIŞIYORUZ

1 Ön Keşif / Teklif.
2 Onay / Sipariş / Planlama / Operasyon.
3 İş Teslimi / Ödeme & ÜCRETSİZ Servis

OFİS ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi / Cuma 9:00 - 6:00
Cumartesi 9:00 -5:00

SU DEPO İZOLASYONU

Hijyen belgesi olan izolasyon malzemeleri profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır. Deponun bulunduğu yer, konumu biçimi, yapısı gereği her su deposu için farklı izolasyon gerekecektir. Beton su depolarında yeterli izolasyonlar yapıldıktan sonra son kat olarak seramik kaplama tercih edilmelidir. Depoda seramik kaplama renk, koku, estetik gibi suyun kalitesine etki eden kriterler ve deponun ömrünün daha uzun olması için gereklidir. Deponun suyla temas eden bütün yüzeyleri suyun niteliğini bozmayacak malzemelerle kaplanmalıdır. Sağlık Bakanlığı’nın hazırladığı ve Resmi Gazetede yayımlanan 17.02.2005 tarih ve 25730 sayılı İnsani Tüketim Amaçlı Sular Hakkında Yönetmelik, Madde 27/ “A -Depo iç yüzeyleri fayans veya suyun niteliğini bozmayacak bir madde ile kaplanacak,…” şeklinde yer almaktır. Depoların suyla temas eden yüzeylerinde seramik kaplama yaptırılmasını önermekteyiz.

Ücretsiz Depo Raporu

Depodan sağlıklı su kullanabilmek için deponun da fiziki olarak sağlıklı olması şarttır Deponuzun İnsani Amaçlı İçme ve Kullanma Suyu kriterlerine uygun olup olmadığını tespit ediyoruz. Sizden hiç bir ücret talep etmeden "Depo Sağlık Raporu" hazırlıyoruz.

KEŞİF-TEKLİF

Deponuzu sağlıklı hale dönüştürme kararı aldığınızda hemen bizi arayabilirsiniz. Talebiniz üzerine depo uzmanlarımız keşif ziyaretine geliyor. Gerekli incelemelerin ardından sadece size özel bir teklif oluşturulur.

PLANLAMA-UYGULAMA

Teklifin kabulu ve onayınızın ardından depoda yapılacak çalışmalar için birlikte planlama yapılır. Su sıkıntısı yaşanmaması için gerekli önlemler alınır. Birinci kalite malzemelerle deneyimli ustalarımız tarafından çalışma başlatılır

DEPONUZ HAZIR

İnşaat iyileştirme çalışmaları tamamlanan deponun hijyenik temizliği ve dezenfekte işlemleri gerçekleştirilir. Ve sağlıklı depoya şebekeden gelen temiz güvenli su doldurulur. Kimyasal ve mikrobiyolojik testler yapılır. Depo için Temizlik ve Deznefekte raporu hazırlanır. Depoya kimlik kartı takılır. Hayırlı olsun.

DEPONUZ TEMİZ GÖNLÜNÜZ RAHAT OLSUN

Sağlıklı Depo Temİz Su

Bu sadece basit bir uyarı. Her şey düzgün ve bu bir simple link.

SIGN IN YOUR ACCOUNT TO HAVE ACCESS TO DIFFERENT FEATURES

CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

TOP